feromat.comod 1992feromat.com
feromat.com
nářadí, zahradní technika, prodej a servis svařovací techniky

O nás

Firma byla založena v roce 1992 se zaměřením na prodej nářadí a svařovacích materiálů. Postupem doby však byl sortiment postupně rozšiřován až do současné podoby, kdy již dodáváme prakticky vše, co může profesionální zámečník i kutil potřebovat.

Získáte u nás nejširší sortiment nástrojů a nářadí tuzemských i zahraničních firem a všechny služby s tím spojené, včetně odvozu zakoupeného zboží do Vaší firmy, servis svářecí techniky, záruční i pozáruční servis elektro nářadí a mnoho dalšího. Budete rychle a odborně obslouženi našimi prodavači a překvapeni šíří a cenovou nabídkou naší firmy.

Můžete se na nás zcela spolehnout - jsme připraveni plnit Vaše požadavky a přání, najdeme řešení pro každého amatéra i profesionála.

Prodejna Feromat - nářadí, náměstí Míru 174, Heřmanův Městec

Nářadí

V prodejně na náměstí Míru v Heřmanově Městci nakoupíte široký sortiment ručního a elektrického nářadí, ochranných pomůcek, svařovací techniky a mnoho dalšího. Více informací o nabídce najdete na stránkách Nářadí a Svařovací technika

Prodejna Feromat - zahradní technika, 5. května 574, Heřmanův Městec

Zahradní technika

V naší nové prodejně v ulici 5. května v Heřmanově Městci najdete kompletní sortiment zahradní techniky a další produkty pro váš dům i zahradu. Více informací najdete na stránce Zahradní technika